Skip to main content

Projekt mieszkania lub domu — jak urządzić wnętrze?

Firmy w Lublinie - montaż rolet

Rolety to jeden z elementów wyposażenia domu, który spełnia zarówno funkcję dekoracyjną, jak i użytkową. Odpowiednio dobrane, a przede wszystkim dobrze zamontowane rolety potrafią odmienić każde wnętrze, a także zabezpieczają nas przed wzrokiem innych oraz pozwalają regulować poziom nasłonecznienia w pomieszczeniu. Jeśli mieszkasz w Lublinie i właśnie stoisz przed zakupem rolet sprawdź nasz ranking top 10 firm zajmujących się sprzedażą i montażem tego typu przesłon i zdecyduj, komu zaufać.

1. Roltex

Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje firma Rolety Lublin – Roltex, czyli przedsiębiorstwo będące prawdziwym liderem w tej branży. Roltex to producent najwyżej jakości rolet różnego typu, od standardowych modeli, aż po plisy i rolety w kasetkach. Domeną firmy jest w pełni indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz kompleksowa obsługa, która obejmuje nie tylko pomoc w doborze przesłony, ale również jej profesjonalny montaż.

2. Anwo

Anwo to firma z 25-letnim doświadczeniem oferująca usługi aranżacji wnętrz skierowane do klientów indywidualnych oraz firm. W ofercie przedsiębiorstwa znajdziemy szeroki wybór rolet i innych osłon wewnętrznych oraz zewnętrznych pod wymiar oraz profesjonalny montaż wybranego modelu.

3. Lemar Okna i Drzwi

Lemar to firma z 20-letnim doświadczeniem w produkcji oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Dopełnieniem tej oferty jest bogaty wybór rolet, w tym modeli zewnętrznych i wewnętrznych, plis, czy też verticali.

Montaż rolet w Lublinie

4. Rolety Lublin

Firma Rolety Lublin zajmuje się sprzedażą osłon okiennych już od 11 lat. Znajdziemy tu bogaty wybór rolet różnego rodzaju dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Doświadczeni pracownicy firmy świadczą również usługi doradztwa w razie jakichkolwiek wątpliwości.

5. MontiRol

MontiRol to firma oferująca kompleksowe usługi sprzedaży oraz montażu osłon okiennych najlepszych producentów. Co wiece, klienci firmy mogą skorzystać z usługi serwisowania oraz pogwarancyjnej naprawy osłon okiennych.

6. Lublin Rolety

Lublin Rolety to bogaty wybór rolet dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Znajdziemy tu zarówno rolety w kasecie, rolety dzień i noc, żaluzje, czy też plisy. Co więcej, doświadczeni pracownicy dbają, by finalny wybór był nie tylko osłona okna, ale i ozdobą domu.

7. Sabatek Studio

Sabatek Studio to doświadczony producent osłon okiennych typu rolety, żaluzje, plisy oraz moskitiery. W zakresie usług oferowanych przez firmę znajdziemy również profesjonalna pomoc w doborze odpowiedniej osłony oraz montaż na terenie Lublina i jego okolic.

Jaką firmę montującą rolety wybrać?

8. Okna Montex

Montex to firma zajmująca się stolarką okienną, która w swojej ofercie posiada również bogaty wybór osłon, takich jak rolety, żaluzje, moskitiery, czy verticale. Produkty tego typu dostępne w salonie pochodzą głównie od firmy Anwis.

9. Bobi-Decor

Bobi-Decor to producent szerokiej gamy systemów osłonowych, takich jak rolety, żaluzje oraz verticale. Firma istnieje na rynku już od 2005 roku, świadcząc kompleksowe usługi produkcji, sprzedaży oraz montażu.

10. Kowalski – Producent Okien i Drzwi

Firma Kowalski to czołowy polski producent okien i drzwi, który w swoim asortymencie posiada również szeroki wybór rolet zewnętrznych oraz wewnętrznych. Znajdziemy tu zarówno klasyczne modele z tkaniny, jak i żaluzje, plisy, czy moskitiery dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.